Profesionální oslavy, slavnosti či rauty

Profesionální catering pro oslavy, slavnosti, svatby nebo narozeniny - Rauty Brno

Catering Rauty Brno

Nabídka cateringových služeb Rauty Brno je určena pro široké spektrum zákazníků. Umíme uspořádat téměř vše od akcí pro velké společnosti po soukromé rodinné oslavy.

Stále více soukromých i firemních zákazníků dnes přenechává své starosti s pořádáním soukromých rodinných oslav profesionálům. Jasnou výhodou je nejen daleko více času na příjemné prožití těchto neopakovatelných chvil, ale také tím ušetří spoustu zařizování.

Profesionál dokáže při přípravě eliminovat chyby v plánování a využít prověřených a cenově výhodných dodavatelů. Soukromou nebo firemní oslavu lze ve výsledku zajistit ve větším klidu, profesionálně a hlavně si ji užít.

02-Oslavy-Slavnosti-Rauty-Brno

Přesně podle vašich požadavků

Našim zákazníkům se flexibilně přizpůsobujeme a nasloucháme všem jejich požadavkům. Vždy pevně respektujeme stanovený rozpočet na soukromou či firemní akci a při plánování rautu nebo jen malé oslavy jsme nápomocní našimi zkušenostmi vycházející z dlouhé profesionální praxe.

03-jidlo-na-oslavy-slavnosti-rauty-brno

Catering pro soukromé i firemní akce

Firemním zákazníkům nabízíme naše zkušenosti s dodávkou občerstvení (catering) pro společenské večery, školení, rauty, plesy, dny otevřených dveří, zaměstnanecké dny, veletrhy či jiné firemní akce v rámci Brna a okolí.

Od cateringu Rauty Brno můžete očekávat jasné a profesionální zajištění vaší firemní akce od jednoduchého občerstvení v rámci coffeebreaku na firemním školení, až po přípravu velkolepého rautu na oslavu výročí Vaší firmy.

Bezchybně zvládneme zorganizovat dodávku občerstvení pro velké akce se stovkami nebo tisíci účastníků, ale stejně tak dokážeme připravit výhodnou nabídku třeba i pro jednotlivce pořádající pro své rodinné příslušníky oslavu životního jubilea.

04-skoleni-konference-ohnostroje-rauty-brno

Zábava, umělci, moderátoři, tanečníci …  a třeba i ohňostroje

Poradíme Vám a zařídíme doplňkový zábavný program na vaši akci.Zprostředkujeme vystoupení umělců, bavičů a moderátorů. Využijte našich kontaktů na pořadatele zábavných soutěží pro Vaše hosty. Určitě si rádi zpestří večer pohledem na taneční vystoupení, ohňostroj nebo třeba barmanskou show.

07-profesionalni-catering-na-oslavy-slavnosti-rauty

Párty, vernisáže, pracovní snídaně, degustace, dětské dny …

Rádi vám, pokud nás oslovíte, předložíme návrh a nezávaznou cenovou nabídku na soukromé či firemní akce, jakými jsou koktejl party, vernisáže, pracovní snídaně, degustace. Pořádali jsme například Dětské dny, několik netradičních zaměstnaneckých dnů pro rodinné příslušníky a sportovní a kulturní akce.

Bohatou praxi máme i organizování méně obvyklých akcí. I při netradičních akcích Vám můžeme nabídnout dodávku cateringu „na míru“ a především naší praxí podložené zkušenosti s nejvhodnějším řešením.

06-svatby-krtiny-narozeniny-rauty-brno

Svatba, křtiny, promoce, oslava jubileí

Svatba, křtiny, promoce, oslava jubileí … Jsou to natolik významné události v životě vašem a vašich blízkých, že by bylo nerozumné kazit si je starostmi o to, aby všechno klaplo. S Rauty Brno si nebudete dělat starosti s nakupováním potravin, jejich přípravou, sháněním inventáře a umýváním nádobí.

V případě zájmu nás prosíme kontaktujte na telefonu +420 602 206 458
nebo nám napište na email rautybrno@rautybrno.cz